Монітор Dell Alienware AW2724HF 27 " чорний (210-BHTM)
Відео 4Фото 10 |
Dell Alienware AW2724HF 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:360 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell Alienware AW2724HF 27 " чорний
Усі ціни 13 →Монітор Alienware AW2724HF (210-BHTM)Бренд: Alienware Тип: ? Монітор Діагональ екрану, дюймів: ? 27 Тип РК-мат... щериці: ? IPS Формат зображення: ? 16:9 Роздільна здатність, точок: ? 1920x1080 Крок точок, мм: ? 0,3108 Час реакції, мс: ? 1 Кут огляду, гор/верт: ? 178/178 Тип системи підсвітки: ? WLED Максимальна яскравість, кд/м2: ? 400 Davi.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 16 490 грн. |
Dell Alienware AW2724HF (210-BHTM)Описание Сенсационная скорость Играйте в полную силу с невероятно плавным изображением в динамичных играх благодаря частоте... щеобновления 360 Гц и панели Fast IPS. Время отклика 0,5 мс, исключающее размытие и появление " бликов", позволяет быстрее реагировать на происходящее во время напряженного игрового процесса. Масштабный и захватывающий Увеличив на 21% площадь визуального Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 18 599 грн. |
Dell Монитор 27" AW2724HFМонитор DELL 27" AW2724HF - это высокоэффективн A-techno.com.uaЗ нами 9 років (Київ) Поскаржитись | 20 178 грн. |
Монитор Alienware AW2724HF (210-BHTM)body{margin:0;p Smartmag.biz.uaЗ нами 5 років (Львів) Гарантія: 12 міс. від магазину Під замовлення Поскаржитись | 17 518 грн. |
Монітор Dell Alienware AW2724HF (210-BHTM) Alienware AW2724HF (210-BHTM) | 18 312 грн. |
ще 8 пропозицій
Серія Dell Alienware (ігрові)
від 21 099 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 112 799 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 240 Гц, Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 3.3 кг
від 8 399 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.2, радіоканал, активне шумозаглушення, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 55 год
від 16 742 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 96 699 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 165 Гц, Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.3 кг
від 3 705 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, знімний кабель, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, багатоканальні, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішній ЦАП
від 15 996 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 71 894 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 165 Гц, Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.3 кг
від 2 496 грн.
накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, 1 м, 16 – 28000 Гц, 40 Ом
від 37 399 грн.
ігровий, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 91 799 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 240 Гц, Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.3 кг
від 7 180 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, радіоканал, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 30 год
від 16 490 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 114 799 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 240 Гц, Ryzen 9, 7845HX, 3 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 3.3 кг
від 21 850 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 500 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 81 549 грн.
ігровий, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3070 Ti, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, FaceID, 3 кг
від 29 999 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 109 891 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", 1920x1200 (16:10), *VA, Ryzen 9, 7845HX, 3 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, FaceID, 4.23 кг
від 28 288 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync
від 98 999 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), *VA, 165 Гц, Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.3 кг
Відеоогляди
Alienware AlienFX LED Halloween AW2723DF AW2721D AW2724HF Scary Sounds & Ambience
4 жовтня 2021554 перегляда
Alienware AW2724HF launched: a new gaming monitor with 27-inch FHD IPS panel and 360Hz refresh rate
22 червня 2023676 переглядів
23.7.7 시즌클랜 오전발로 ( 부제 : AW2724HF TEST 한섭 ... )
7 липня 2023415 переглядів
New Alienware AW2724HF Monitor From Alienware Lineup Of 27-inch Monitors- Best 360Hz Gaming Monitor
21 червня 202310 186 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 499 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 432 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 883 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 316 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible