Жорсткий диск Apacer AC631 AP2TBAC631U-1 2 ТБ
Відео 2Фото 5 |
Apacer AC631 AP2TBAC631U-1 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Захищений водостійкий мобільний зовнішній жорсткий диск об'ємом 2 ТБ із сімейства компактних 2.5" HDD-накопичувачів Apacer AC631, яке включає дві моделі ємністю 1 або 2 ТБ. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для організації довгострокового зберігання, резервного копіювання та перенесення файлів у звичайних і дорожніх умовах Портативний жорсткий диск Apacer AC631 AP2TBAC631U-1 має захист класу IP55, що означає, що пристрій непогано захищений від пилу і може витримати проливний дощ.
Ця модель протестована за стандартом процедури IV MIL-STD-810G 516.6 (тест на випадкове падіння), що означає захист від падіння на тверду основу з висоти до 1,22 м. Об'ємна текстура на міцному пластиковому корпусі перешкоджає появі подряпин і відбитків пальців До ПК або ноутбука диск підключається за допомогою ю інтерфейсу USB 3.2 Gen1, який має достатню пропускну здатність для швидкої передачі даних (до 5 Гбіт/с). Завдяки повній зворотній сумісності диск без проблем працює з портами USB 3.0/2.0. Фірмове програмне забезпечення Apacer Data Manager допоможе швидко організувати однонаправлену або двонаправлену синхронізацію для резервного копіювання важливих особистих і робочих файлів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AC631 AP2TBAC631U-1 2 ТБ
Усі ціни 73 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Apacer AC631 Black/Blue (AP2TBAC631 | 3 059 грн. |
Apacer AC631 2 TB USB 3.1 Blue (AP2TBAC631U-1) | 3 557 грн. |
Жесткий диск Apacer AC631 2.0TB Black/Blue (AP2TBAC631U-1) AP2TBAC631U-1 | 2 998 грн. |
Внешний HDD Apacer AC631 2Tb 2.5" USB 3.2 IP55 Black/Blue | 3 499 грн. |
APACER AP2TBAC631U-1 | 3 199 грн. |
Модификації Apacer AC631 AP2TBAC631U-1
Ціни на Apacer AC631 AP2TBAC631U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC631 AP1TBAC631U-1 1 ТБ | від 2 099 грн. | 83 пропозиції | ||
Apacer AC631 AP2TBAC631U-1 2 ТБ | від 2 822 грн. | 73 пропозиції |