Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K 1 ТБ
Відео 3 |
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Поле 10 хвилин бездіяльності йде в режим енергозбереження. ПЗ допомогою Transcend Elite можна шифрувати дані за допомогою 256-бітного алгоритму AES.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K 1 ТБ
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25A3K) TS1TSJ25A3K | 2 859 грн. |
Transcend Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25A3K) TS1TSJ2 | 2 859 грн. |
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 1TB TS1TSJ25A3K 2.5 USB 3.0 External | 2 859 грн. |
Жорсткий диск зовнішній Transcend USB 3.0 1 TB серії 25A3 TS1TSJ25A3K | 3 550 грн. |
anonim
29 вересня 2016, 17:49
Медленно закачивает инфу #
После форматирования очень медленно заходит информация. Что делать?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K
Ціни на Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K 1 ТБ | від 2 859 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ | від 3 499 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо