ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА
Фото 5 |
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА
APC Smart-UPS RT1500VA/1350W 3U (SRTL1500RMXLI) | 152 440 грн. |
APC Smart-UPS RT1500VA/1350W 3U (SRTL1500RMXLI) | 156 251 грн. |
APC Smart-UPS RT1500VA/1350W 3U (SRTL1500RMXLI) | 160 062 грн. |
Модификації APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRTL1000RMXLI 1000 ВА | від 114 520 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА | від 152 440 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRTL2200RMXLI 2200 ВА | від 176 920 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRTL3000RMXLI 3000 ВА | від 279 680 грн. | 3 пропозиції |