ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI-NC 1000 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI-NC 1000 ВА Smart-UPS On-Line (для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумуляторабайпасімпульсний захистсерверний 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI-NC 1000 ВА
Усі ціни 21 →APC APC Smart-UPS SRT1000RMXLI-NC | 95 588 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA RM (SRT1000RMXLI-NC) SRT1000RMXLI-NC | 87 230 грн. |
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS SRT 1000VA RM with Network C | 86 663 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA RM (SRT1000RMXLI-NC) | 87 230 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA RM (SRT1000RMXLI-NC) | 87 230 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI-NC
Ціни на APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI-NC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI-NC 1000 ВА | від 84 510 грн. | 21 пропозиція | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI-NC 1500 ВА | від 88 979 грн. | 18 пропозицій |