ДБЖ APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА
Фото 4 |
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА
Усі ціни 45 →APC APC Easy UPS BVX900LI-GR | 6 442 грн. |
ДБЖ Easy UPS 480W/900VA,L-I,AVR,2xSchuko BVX900LI-GR (BVX900LI-GR) | 5 822 грн. |
ДБЖ APC Easy UPS BVX 900VA, Schuko (BVX900LI-GR) | 7 029 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 900VA Schuko (BVX900LI-GR) BV | 5 653 грн. |
ДБЖ APC Easy UPS BVX 900VA, Schuko (BVX900LI-GR) BVX900LI-GR | 6 191 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR
Ціни на APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА | від 4 953 грн. | 42 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА | від 5 547 грн. | 46 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА | від 6 205 грн. | 42 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА | від 7 800 грн. | 37 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА | від 9 600 грн. | 26 пропозицій |