ДБЖ APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА
Фото 8 |
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Холодний старт. Тиха робота.
Найпотужніша модель у лінійці «побутових» ДБЖ марки APC, що мають функцію «холодного старту». Прилад призначений для резервного живлення споживачів сумарною потужністю 1200 Вт. Автономна робота підключеної техніки забезпечується за рахунок енергії, накопиченої у двох вбудованих акумуляторних батареях, кожна з яких має ємність 9 Агод. Крім виконання функцій ДБЖ, APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR працює як стабілізатор напруги («згладжує» стрибки та провали в межах 140 – 300 В), служить фільтром перешкод та захищає від коротких замикань та високоенергетичних імпульсів (до енергетичних імпульсів) . Безперебійник має 4 розетки (типу Schuko), що дозволяє підключати до нього кілька споживачів е/е одночасно.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА
Усі ціни 23 →ДБЖ Easy UPS 1200W/2200VA,L-I,AVR,4xSchuko BVX2200LI-GR (BVX2200LI-GR) | 10 320 грн. |
Apc Ups Bvx 2200VA Schuko (BVX2200LI-GR) | 10 927 грн. |
APC BVX2200LI-GR | 10 816 грн. |
Apc Ups Bvx 2200VA Schuko (BVX2200LI-GR) | 10 823 грн. |
ДБЖ Easy UPS 1200W/2200VA,L-I,AVR,4xSchuko BVX2200LI-GR | 13 360 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR
Ціни на APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА | від 4 973 грн. | 25 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА | від 5 547 грн. | 47 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА | від 6 205 грн. | 44 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА | від 7 800 грн. | 38 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА | від 9 600 грн. | 23 пропозиції |