ДБЖ APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 ВА
Фото 6 |
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 ВА Smart-UPS (прогресивні, для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумулятораімпульсний захист 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 ВА
Усі ціни 6 →Устройство бесперебойного питания APC Smart-UPS C 1500VA with SmartConnect | 39 033 грн. |
APC SMC1500IC SmartUPS 1500VA/900W (SMC1500IC) | 34 960 грн. |
APC SMC1500IC SmartUPS 1500VA/900W (SMC1500IC) | 35 834 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 1500 (SMC1500IC) | 36 373 грн. |
APC SMC1500IC SmartUPS 1500VA/900W (SMC1500IC) | 36 708 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS 1500 (SMC1500IC) | 33 641 грн. |
Модификації APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC
Ціни на APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 ВА | від 24 999 грн. | 20 пропозицій | ||
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 ВА | від 33 641 грн. | 6 пропозицій |