Вантажна шина Aplus S600 11 R20 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus S600 11 R20 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus S600 11 R20 152L
Шини Aplus S600 (универсальная) 11 R20 152/149L 18PR | 10 497 грн. |
Грузовые шины Aplus S600 (универсальная) 11 R20 152/149L 18PR 1001295469 | 10 860 грн. |
Вантажні шини Aplus S600 (універсальна) 11 R20 152/149L 18PR | 11 512 грн. |
Модификації Aplus S600 11 R20 152L
Ціни на Aplus S600 11 R20 152L |
---|---|---|---|---|
Aplus S600 8.25 R20 139K | від 6 956 грн. | 5 пропозицій | ||
Aplus S600 9 R20 144K | від 7 948 грн. | 15 пропозицій | ||
Aplus S600 11 R20 152K | від 10 506 грн. | 13 пропозицій | ||
Aplus S600 11 R20 152L | від 10 497 грн. | 3 пропозиції |