Вантажна шина Aplus D688 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D688 10 R20 149K 8.25 R20 " 139 J 10 R20 " 149 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D688 10 R20 149K
Усі ціни 19 →Aplus D688 (ведуча вісь) 10.00 R20 149/146K | 11 044 грн. |
Aplus D688 (ведущая) 10 R20 149K | 10 175 грн. |
Aplus D688 (привод-карьер) 10.00 R20 149/146K 18PR | 10 100 грн. |
Aplus D688 10/80 R20 149/146K | 9 950 грн. |
Aplus D688 (Ведущая) (10/80R20 149/146K) | 9 690 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Aplus D688 10 R20 149K
Ціни на Aplus D688 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Aplus D688 8.25 R20 139J | від 7 989 грн. | 2 пропозиції | ||
Aplus D688 10 R20 149K | від 9 681 грн. | 19 пропозицій |