Вантажна шина Aplus S600 10 R20 149K
Очікується у продажу 9 800 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 10; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 149; |
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus S600 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aplus S600 10 R20 149K
Ціни на Aplus S600 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Aplus S600 8.25 R20 139K | від 7 116 грн. | 7 пропозицій | ||
Aplus S600 9 R20 144K | від 7 948 грн. | 17 пропозицій | ||
Aplus S600 11 R20 152K | від 10 506 грн. | 15 пропозицій | ||
Aplus S600 11 R20 152L | від 10 395 грн. | 3 пропозиції |