Вантажна шина Aplus T706 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus T706 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus T706 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 19 →Aplus T706 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160L | 12 205 грн. |
Aplus T706 (прицепная) 385/65 R22.5 160L PR20 | 10 442 грн. |
Aplus T706 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 11 220 грн. |
Aplus T706 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR | 10 400 грн. |
Aplus T706 (Прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 710 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди