Вантажна шина Ovation VI-616 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-616 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-616 12 R20 156K
Усі ціни 14 →Ovation VI-616 (універсальна) 12.00 R20 156/153K | 12 786 грн. |
Ovation VI-616 (универсальная: Ромб) 12.00 R20 156/153K 20PR "M+S" | 11 600 грн. |
Ovation VI-616 (Универсальная) (12/80R20 156/153K) | 11 220 грн. |
Вантажна шина OVATION VI-616 (універсальна) 12.00R20 156/153K | 11 605 грн. |
OVATION Вантажна шина OVATION VI-616 (універсальна) 12.00R20 156/153K | 11 880 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Ovation VI-616 12 R20 156K
Ціни на Ovation VI-616 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-616 9 R20 144K | від 7 500 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-616 10 R20 149K | від 8 800 грн. | 17 пропозицій | ||
Ovation VI-616 12 R20 156K | від 11 220 грн. | 14 пропозицій |