Ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 [MBA13M312SG] (Z1B600166)
Фото 25 | від 97 949 до 102 771 грн. Порівняти ціни 9 →Дисплей:13.6 ", 2560x1664 Процесор:Apple M3 Відеокарта:M3 10-Core ОЗП:24 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.24 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 13 2024 48
Характеристики
Apple MacBook Air 13 2024 [MBA13M312SG] |
|
Процесор Apple M3,
аудіосистема з чотирма динаміками,
магнітний порт MagSafe 3 для заряджання,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C/MagSafe 3 для заряджання (2 м), компактний адаптер живлення з двома портами USB-C потужністю 35 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 13 2024 [MBA13M312SG]
Сортувати
Ноутбук Apple MacBook Air 13" M3 Space Gray Z1B600166 / Z1G5 (2024) [Space | 102 510 грн. |
Apple MacBook Air 13,6" M3 2024 Space Gray (Z1B600166) Z1B600166 | 97 949 грн. |
Apple Macbook Air 13" M3 2024 10-Core GPU | 24GB | 1 TB | Space Gray (Z1B6 | 97 960 грн. |
MacBook Air 13 Retina, Space Gray, 1TB, 8 CPU / 10 GPU, 24GB RAM with Appl | 100 548 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 M3 2024 Space Gray (Z1B600166) | 100 460 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M3 Chip 1TB/24GB/10GPU Space Gray 2024 (Z1B60 | 100 799 грн. |
Apple MacBook Air 13.6" M3 24/1TB Space Grey 2024 (Z1B600166) | 101 225 грн. |
Apple MacBook Air 13 M3 24GB 1TB Space Gray, Custom Z1B600166 | 98 599 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 M3 10GPU 24/1TB Space Gray (Z1B600166) Z1B6 | 102 771 грн. |
Закрити
Рекомендуємо