Монітор Apple Pro Display XDR Nano 32 " сріблястий
Відео 2Фото 7 |
Apple Pro Display XDR Nano 32 " сріблястий
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:6016x3384 (16:9)
Матриця:Mini LED IPS
Частота:60 Гц
Яскравість:1000 кд/м²
Функції:HDR
Роз'єми:USB C, Thunderbolt
32-дюймовий дисплей Retina 6K. Широкий колірний діапазон P3, 10-бітна матриця, пікова яскравість 1600 кд/м2. Дисплей відображає більше 20 мільйонів пікселів.
У комплектації Nano-texture glass монітор поставляється з поліпшеним матовим покриттям екрана. Відсутність підставки в комплекті – підставка докуповується окремо. Адаптер під кріплення VESA також не в комплекті.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Apple Pro Display XDR Nano 32 " сріблястий
Усі ціни 14 →Apple Pro Cinema XDR (Nano-Texture Glass) (MWPF2) | 295 630 грн. |
Монітор Apple Pro Cinema XDR Nano-Texture Glass (MWPF2) | 300 999 грн. |
Apple Apple Pro Cinema XDR (Nano-Texture Glass) (MWPF2) MWPF2 | 319 199 грн. |
Монитор Apple Pro Cinema XDR (Nano-Texture Glass) (MWPF2) | 271 510 грн. |
Монітор Apple 32" Pro Display XDR (MWPF2DA) | 318 160 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди