Монітор Apple Pro Display XDR 32 " сріблястий (MWPE2RU/A)
Відео 21Фото 7 |
Apple Pro Display XDR 32 " сріблястий
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:6016x3384 (16:9)
Матриця:Mini LED IPS
Частота:60 Гц
Яскравість:1000 кд/м²
Функції:HDR
Роз'єми:USB C, Thunderbolt
32-дюймовий дисплей Retina 6K. Широкий колірний діапазон P3, 10-бітна матриця, пікова яскравість 1600 кд/м2. Дисплей відображає більше 20 мільйонів пікселів.
У комплектації Standard glass монітор поставляється з базовим покриттям антивідблиску екрану. Відсутність підставки в комплекті – підставка докуповується окремо. Адаптер під кріплення VESA також не в комплекті.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Apple Pro Display XDR 32 " сріблястий
Усі ціни 14 →Apple Pro Display XDR (Standard Glass) (MWPE2) | 255 680 грн. |
Монітор Apple Pro Display XDR Standard Glass (MWPE2) | 255 999 грн. |
Монитор Apple Pro Display XDR - Standard Glass-GRU (MWPE2GU/A) | 249 989 грн. |
Монитор Apple Pro Display XDR (Standard Glass) (MWPE2) | 231 286 грн. |
Apple Apple Pro Display XDR (Standard Glass) (MWPE2) MWPE2 | 259 399 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди