Окуляри віртуальної реальності Apple Vision Pro 256Gb
Відео 29Фото 53 |
Apple Vision Pro 256Gb |
|
Керування за допомогою голосу або жестів. 12 камер, 5 сенсорів та 6 мікрофонів. Перемикання з віртуальної на доповнену реальність за допомогою коліщатка. Перегляд фільмів у форматі 3D. Відеоконференції та віртуальні кімнати з реалістичними аватарами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Vision Pro 256Gb
Усі ціни 24 →Apple Vision Pro 256GB (MQL83) | 135 200 грн. |
Окуляри змішаної реальності Apple Vision Pro 256Gb (MQL83) MQL83 | 138 173 грн. |
Apple Vision Pro 256GB (MQL83) | 134 360 грн. |
Окуляри віртуальної реальності Apple Vision Pro 256GB (MQL83) | 139 251 грн. |
Очки смешанной реальности Apple Vision Pro 256Gb (MQL83) | 134 799 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple Vision Pro 256Gb
Ціни на Apple Vision Pro 256Gb |
---|---|---|---|---|
Apple Vision Pro 1Tb | від 163 499 грн. | 21 пропозиція | ||
Apple Vision Pro 256Gb | від 131 999 грн. | 24 пропозиції | ||
Apple Vision Pro 512Gb | від 139 999 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →