Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3 [Z1C80001H]
Відео 6Фото 22 | від 102 539 до 108 540 грн. Порівняти ціни 9 →Дисплей:14.2 ", 3024x1964 Процесор:Apple M3 Відеокарта:M3 10-Core ОЗП:24 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2023 M3 100
Характеристики
Apple MacBook Pro 14 2023 M3 [Z1C80001H] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M3,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 70 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 14 2023 M3 [Z1C80001H]
Сортувати
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray Z1C80001H (Late 2023) M3 [Space G | 108 540 грн. |
Apple Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray Late 2023 (Z1C80001H) Z1C80 | 102 539 грн. |
Apple Macbook Pro 14” Late 2023 M3 8-Core CPU | 24GB | 1TB | 10-Core GPU | | 103 960 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Space Gray Late 2023 (Z1C80001H) | 106 610 грн. |
Apple MacBook Pro 14" M3 24/1TB Space Grey Late 2023 (Z1C80001H) | 105 026 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M3 10GPU 24/1 TB Space Gray (Z1C80001H) Z1C80 | 106 966 грн. |
Apple MacBook Pro 14" Space Gray Late 2023 (Z1C80001H) | 103 676 грн. |
MacBook Pro 14/quot; Apple M3 24GB 1TB Space Gray 2023, Custom Z1C80001H | 102 599 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M3 Chip 24Gb/1Tb Space Gray (Z1C80001H) Z1C8 | 105 899 грн. |
Закрити
Екран, автономність, потужність, українська розкладка, колір Вбудована камера Yaroslav Kovalevskyi: користуюся Apple MacBook Pro 14 (2023) M3 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо
Запас можливостей і їх напрямків неймовірний.
Екран, звук, автономність, потужність - на височезному рівні! Чорний колір дійсно не залишає відбитків і слідів. Розкладка клавіатури - українська Мікрофон - ОК, але камера, мабуть, найслабше місце цього ноута, продовжу використовувати телефон як зовнішню камеру. Проте інших недоліків наразі я не зможу назвати.