Компрессор Apro 850182 100 л
Видео 3Фото 13 |
Apro 850182 50 л100 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apro 850182 100 л
Компресор двоциліндровий пасовий 2.2кВт 402л / хв 8бар 100л (2 крана) APRO | 15 562 грн. |
Компресор двоциліндровий ремінний 2.2кВт 402л/хв 8бар 100л (2 крана) APRO | 18 871 грн. |
Компресор ремінний двоциліндровий Apro 2 крана 2,2 кВт 402 л/хв 8 бар 100 | 17 702 грн. |
Компресор двоциліндровий пасовий Apro OFBD-100 8 бар/2,2 кВт 402 л/хв 100 | 18 284 грн. |
Компресор двоциліндровий ремінний 2.2кВт 402л/хв 8бар 100л (2 крана) APRO | 19 345 грн. |
Видеообзоры
Модификации Apro 850182
Цены на Apro 850182 |
---|---|---|---|---|
Apro 850181 50 л | от 13 044 грн. | 7 предложений | ||
Apro 850182 100 л | от 15 562 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →