Болгарка Apro KShM 125 1450 R 899010
Відео 1Фото 7 |
Apro KShM 125 1450 R 899010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro KShM 125 1450 R 899010
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1450 Р APRO | 1 891 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) APRO 125/1450P | 1 655 грн. |
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1450 Р APRO | 1 900 грн. |
Шліфувальна кутова машина (болгарка) APRO 125/1450 Р | 1 764 грн. |
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1450 Р APRO | 2 011 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →