Болгарка Revolt AG 125-1450HD
Фото 9 |
Revolt AG 125-1450HD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revolt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revolt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revolt AG 125-1450HD
Болгарка Revolt AG 125-1450HD 113780 | 1 600 грн. |
Кутова шліфмашина Revolt AG 125-1450HD болгарка ручна компактна кшм ушм з | 1 794 грн. |
Кутова шліфмашина Revolt Revolt AG 125-1450HD 125 мм 1450Вт | 1 750 грн. |
Болгарка Revolt AG 125-1450HD | 1 936 грн. |
Болгарка Revolt АG 125-1450HD (113780) | 1 824 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →