Дриль Apro UD 1000 899057
Відео 2Фото 6 |
Apro UD 1000 899057 850 Вт1000 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro UD 1000 899057
Усі ціни 11 →Дриль ударний Apro УД 1000 (000072057) | 1 675 грн. |
Дриль ударний Apro 899057s - УД 1150 (DR-000072059) TRG-175712 | 2 088 грн. |
Дриль ударний 13/1000 APRO | 1 828 грн. |
Дриль ударний Apro УД 1150 (899057) | 1 845 грн. |
Дриль ударний Apro - УД 1000 1 шт. | 1 651 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apro UD 1000 899057
Ціни на Apro UD 1000 899057 |
---|---|---|---|---|
Apro UD 850 899056 | від 1 377 грн. | 13 пропозицій | ||
Apro UD 1000 899057 | від 1 577 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →