Дриль-шурупокрут Apro 20DCK 895036
Відео 1Фото 5 |
Apro 20DCK 895036 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
У комплекті кейс.
Модель 895036 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro 20DCK 895036
Усі ціни 7 →Дриль-шуруповерт 20DCK 20 В без АКБ без ЗП кейс | 1 616 грн. |
Дриль-шуруповерт APRO 20DCK, 20В, без АКБ, без ЗП, кейс | 1 702 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Apro 20DCK (895036) | 1 718 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Apro-20DCK 1 шт. | 1 760 грн. |
Дриль-шуруповерт APRO 20DCK, 20В, без АКБ, без ЗП, кейс | 1 469 грн. |
Дриль-шуруповерт Apro 20DCK 20В без АКБ/ЗП + кейс (82707/895036) | 1 562 грн. |
Дриль-шуруповерт APRO 20DCK, 20В, без АКБ, без ЗУ, кейс | 1 810 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apro 20DCK 895036
Ціни на Apro 20DCK 895036 |
---|---|---|---|---|
Apro 20DC 895031 | від 4 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Apro 20DCK 895036 | від 1 469 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →