Дриль-шурупокрут Apro 12D 895003
Фото 14 |
Apro 12D 895003 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro 12D 895003
Усі ціни 8 →Дриль-шуруповерт APRO 12В,1,5А, 12D, 2 АКБ, ЗУ, кейс | 2 931 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Apro 12D (895003) | 2 958 грн. |
Дриль-шуруповерт Apro 12D 1,5А 12В, 2 АКБ, ЗП кейс | 2 444 грн. |
Дриль-шуруповерт APRO 12В, 1,5А, 12D, 2 АКБ, ЗУ, кейс | 2 950 грн. |
Шурупокрут акумуляторний APRO 895003 12В | 2 686 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →