Дриль Apro UD 1100
Відео 1Фото 5 |
Apro UD 1100 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro UD 1100
Усі ціни 7 →Дриль ударний Apro УД 1100 (000072058) | 1 920 грн. |
Дриль ударний Apro 899058s - УД 1100 (DR-000072058) TRG-175711 | 2 088 грн. |
Дриль ударний Apro УД 1100 (899058) | 1 845 грн. |
Дриль ударний Apro - УД 1100 1 шт. | 1 889 грн. |
Дриль ударний 13/1100 APRO(899058) | 2 025 грн. |
Дриль ударний електричний Apro 13/1100 з регулюванням обертів | 1 677 грн. |
Дриль ударний 13/1100 APRO | 1 944 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →