Акваріум Aquael Shrimp Smart Set II 19 л
Відео 1Фото 7 |
Aquael Shrimp Smart Set II 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Shrimp Smart Set II 19 л
Акваріумний набір Aquael Smart Day&Night, білий, 19 л | 4 573 грн. |
Акваріум AquaEl Shrimp Set Smart 20 250 мм 19 л White (5905546191546) 5905 | 4 573 грн. |
AquaEl Акваріум AquaEl Shrimp Set Smart 20 250 мм 19 л White (590554619154 | 4 573 грн. |
Акваріум Aquael для креветок SMART білий 19 л (5905546191546) | 4 573 грн. |
Акваріум AquaEl Shrimp Set Smart 20 250 мм 19 л White (5905546191546) | 4 929 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquael Shrimp Smart Set II
Ціни на Aquael Shrimp Smart Set II |
---|---|---|---|---|
Aquael Shrimp Smart Set II 10 л | від 4 123 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquael Shrimp Smart Set II 19 л | від 4 573 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquael Shrimp Smart Set II 30 л | від 4 868 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →