Картридж для води Aquafilter FCCBKDF
Aquafilter FCCBKDF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCCBKDF
Усі ціни 16 →Aquafilter Aquafilter FCCBKDF 10"x 2 1/2" (Уголь) | 180 грн. |
Aquafilter FCCBKDF Сменный фильтрующий элемент Код:5656178 | 196 грн. |
Картридж угольный з засыпкой KDF Aquafilter FCCBKDF | 325 грн. |
Картридж вугільний із засипкою KDF Aquafilter FCCBKDF | 196 грн. |
Картридж для фильтра Aquafilter FCCBKDF – с активированным углём и элемент | 236 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →