Картридж для води Aquafilter TLCHF-2T
Фото 5 |
Aquafilter TLCHF-2T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter TLCHF-2T
Усі ціни 15 →Aquafilter Aquafilter TLCHF-2T | 692 грн. |
Годовой комплект картриджей Aquafilter FP3-HJ-K1 + мембрана TLCHF-2T | 1 315 грн. |
Мембрана капиллярная TLCHF-2T мембрана Код:5656655 | 784 грн. |
Мембрана ультрафільтрації у прозорому корпусі Aquafilter TLCHF-2T | 700 грн. |
Картридж для фильтра Aquafilter TLCHF-2T – Капиллярная мембрана | 843 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →