Картридж для води Aquafilter AICRO-L-AQ
Aquafilter AICRO-L-AQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter AICRO-L-AQ
Aquafilter Aquafilter AICRO-L-AQ (Уголь) | 257 грн. |
Картридж из гранулированного активированного угля Aquafilter AICRO-L-AQ 87 | 226 грн. |
Вугільний картридж Aquafilter AICRO-L-AQ | 230 грн. |
Вугільний постфільтр для системи зворотного осмосу Aquafilter AICRO-L-AQ | 391 грн. |
Aquafilter AICRO-L-AQ вугільний постфільтр | 263 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →