Картридж для води Aquafilter FCCBKDF20BB
Aquafilter FCCBKDF20BB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCCBKDF20BB
Усі ціни 13 →Aquafilter Aquafilter FCCBKDF20BB (Уголь) | 1 150 грн. |
Картридж Aquafilter FCCBKDF20BB х/в | 1 508 грн. |
Картридж угольний з засыпкой KDF Big Blue 20 Aquafilter FCCBKDF20BB | 1 590 грн. |
Картридж вугільний із засипкою KDF Big Blue 20 Aquafilter FCCBKDF20BB | 1 150 грн. |
Картридж для фильтра Aquafilter FCCBKDF20BB – картридж BIG BLUE с активиро | 1 423 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →