Картридж для води Aquafilter FCCBKDF2
Aquafilter FCCBKDF2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCCBKDF2
Усі ціни 12 →Aquafilter Aquafilter FCCBKDF2 (Уголь) | 240 грн. |
Картридж угольный с KDF и засыпкой смягчения, Aquafilter FCCBKDF2 | 345 грн. |
Картридж вугільний із KDF та пом'якшенням Aquafilter FCCBKDF-2 | 259 грн. |
Картридж Aquafilter FCCBKDF2 10BB засипне активоване вугілля + KDF | 794 грн. |
Картридж AQUAFILTER FCCBKDF2 активоване вугілля + KDF | 290 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →