Картридж для води Aquafilter FCPS5
Відео 2 |
Aquafilter FCPS5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCPS5
Усі ціни 9 →Картридж механической очистки Aquafilter FCPS5 | 58 грн. |
Aquafilter- FCPS5 Сменный фильтрующий элемент Код:5656244 | 42 грн. |
Картридж механічного очищення Aquafilter FCPS5 | 45 грн. |
Картридж поліпропіленовий Aquafilter FCPS5 | 46 грн. |
Картридж механічної очистки поліпропіленового волокна Aquafilter 5 мк, µ ( | 54 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Aquafilter FCPS5
Ціни на Aquafilter FCPS5 |
---|---|---|---|---|
Aquafilter FCPS1 | від 38 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquafilter FCPS5 | від 42 грн. | 9 пропозицій | ||
Aquafilter FCPS20 | від 38 грн. | 20 пропозицій | ||
Aquafilter FCPS50 | від 39 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →