Свердловинний насос Aquatica 7771473
Aquatica 7771473 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 7771473
Скважинный насос Aquatica 4SD6/34 (7771473) | 27 074 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 380В 4.0 кВт Hmax 245 м 140 л / хв (7771473) | 23 233 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 380В 4.0кВт H 245(163)м Q 140 | 23 233 грн. |
Насос свердловинний відцентровий Aquatica (DONGYIN) 380В 4.0 кВт Hmax 245 | 23 233 грн. |
Модификації Aquatica 7771473
Ціни на Aquatica 7771473 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777141 | від 7 696 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777142 | від 8 417 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777143 | від 9 979 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777144 | від 12 657 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771453 | від 21 982 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 7771473 | від 23 233 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →