Свердловинний насос Aquatica 7771763
Aquatica 7771763 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 7771763
Скважинный насос Aquatica 4SD12/20 (7771763) | 27 406 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 380В 4.0 кВт Hmax 126 м 270 л / хв (7771763) | 23 518 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 380В 4.0кВт H 126(70)м Q 270( | 23 518 грн. |
Насос свердловинний відцентровий Aquatica (DONGYIN) 380В 4.0 кВт Hmax 126 | 23 518 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 7771763
Ціни на Aquatica 7771763 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 7771763 | від 23 518 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771773 | від 27 795 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771783 | від 32 319 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →