Свердловинний насос Aquatica 778101
Aquatica 778101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 778101
Насос відцентровий Aquatica Mid 0.37кВт H 48(36)м Q 45(30)л/хв d80мм (7781 | 3 849 грн. |
Насос Aquatica 778101 Центробіжний 0.37кВт H 48(36)м Q 45(30)л/хв Ø80мм (3 | 3 755 грн. |
Свердловинний насос Aquatica 0.37кВт H 48(36)м Q 45(30)л/хв Ø80мм mid (778 | 3 326 грн. |
Насос відцентровий 0.37кВт H 48(36)м Q 45(30)л/хв 80мм mid AQUATICA (77810 | 3 849 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 3QJD2-11-0.37 778101 | 3 849 грн. |
Модификації Aquatica 778101
Ціни на Aquatica 778101 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 778100 | від 3 603 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 778101 | від 3 326 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 778102 | від 3 586 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →