Свердловинний насос Dongyin 778102
Відео 5 |
Dongyin 778102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778102
Dongyin насос центробежный 0.55кВт H 65(49)м Q 45(30)л/мин mid (778102) | 4 257 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 0.55 кВт. (778102) | 4 150 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 0.55 кВт H 65(49) м Q 45(30) л/мин ?80 мм | 4 150 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 0.55кВт (778102) | 4 150 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.55 кВт Hmax 65 м Qmax 45 л/хв (778102) | 4 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dongyin 778102
Ціни на Dongyin 778102 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778100 | від 3 191 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778101 | від 3 751 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778102 | від 4 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778103 | від 5 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778104 | від 5 519 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778105 | від 6 556 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778106 | від 7 507 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778107 | від 8 913 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →