Поверхневий насос Pedrollo Plurijetm 3/200-N
Pedrollo Plurijetm 3/200-N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo Plurijetm 3/200-N
Усі ціни 7 →Pedrollo PLURIJETm 3/200 | 24 066 грн. |
Насосна станція Pedrollo PLURIJETm 3/200X - 1,1 кВт, BRIOTANK | 35 166 грн. |
Pedrollo PLURIJETm 3/200-N | 24 066 грн. |
Насосна станція Pedrollo PLURIJETm 3/200X - 1,1 кВт, PM/5G (гідроакумулято | 37 193 грн. |
Насосна станція Pedrollo PLURIJETm 3/200X - 1,1 кВт, FSG2J20 (гідроакумуля | 38 357 грн. |
Насосна станція Pedrollo PLURIJETm 3/200X - 1,1 кВт, EASYPRESS | 36 028 грн. |
Насосна станція Pedrollo PLURIJETm 3/200X - 1,1 кВт, PM/5G (гідроакумулято | 41 077 грн. |
Модификації Pedrollo Plurijetm 3/200-N
Ціни на Pedrollo Plurijetm 3/200-N |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Plurijetm 3/80-N | від 9 060 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 4/80-N | від 8 096 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 5/90-N | від 24 066 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 6/90-N | від 25 819 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 3/100-N | від 9 785 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 3/130-N | від 24 066 грн. | 12 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 4/130-N | від 25 819 грн. | 10 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 3/200-N | від 24 066 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 4/200-N | від 23 269 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →