Поверхневий насос AquaticaLeo XST32-250/75
AquaticaLeo XST32-250/75 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса AquaticaLeo XST32-250/75:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації AquaticaLeo XST32-250/75
Ціни на AquaticaLeo XST32-250/75 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo XST32-125/7 | від 15 101 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo XSTm32-125/7 | від 14 990 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST32-160/15 | від 17 817 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XSTm32-160/15 | від 18 412 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XSTm32-125/11 | від 16 626 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST32-125/11 | від 17 258 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST32-160/22 | від 18 672 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XSTm32-160/22 | від 22 614 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST32-250/75 | від 43 519 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST32-160/30 | від 23 508 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST32-200/30 | від 27 153 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST40-160/30 | від 26 855 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST50-125/30 | від 26 371 грн. | 2 пропозиції | ||
AquaticaLeo XST50-200/92 | від 82 833 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →