Моторне мастило Aral High Tronic 5W-40 60 л (1505B2)
Відео 5 |
Aral High Tronic 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aral High Tronic 5W-40 60 л
Усі ціни 18 →Моторное масло Aral High Tronic 5W-40 60л | 15 408 грн. |
Олива моторна синтетична ARAL HighTronic 5W-40 60л (1505B2) 1505B2 | 13 220 грн. |
Масло моторное ARAL HighTronic 5W-40 (Бочка 60л) 1505B2 | 14 058 грн. |
Моторна олива Aral HighTronic 5W-40, 60 л (7118) 7118 | 15 871 грн. |
Aral Моторна олива Aral HighTronic 5W-40, 60 л (7118) 7118 | 15 871 грн. |
ще 13 пропозицій
Заливаю в 2,5 TDI Олія не заміна 8-9 тис. Пробігу. чудова олія ні Вячеслав Ре: користуюся Aral High Tronic 5W-40 20L більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Aral High Tronic 5W-40
Ціни на Aral High Tronic 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Aral High Tronic 5W-40 1 л | від 235 грн. | 31 пропозиція | ||
Aral High Tronic 5W-40 4 л | від 1 243 грн. | 35 пропозицій | ||
Aral High Tronic 5W-40 5 л | від 1 485 грн. | 34 пропозиції | ||
Aral High Tronic 5W-40 20 л | від 4 872 грн. | 26 пропозицій | ||
Aral High Tronic 5W-40 60 л | від 13 220 грн. | 18 пропозицій | ||
Aral High Tronic 5W-40 208 л | від 44 517 грн. | 15 пропозицій |