Морозильний лар ARCTIC AML-160 149 л
ARCTIC AML-160 2020 рік |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC AML-160 149 л
Усі ціни 15 →Морозильна скриня ARCTIC AML-160 | 6 431 грн. |
Морозильна скриня Arctic AML-160 | 6 200 грн. |
Морозильная камера Arctic AML-160 | 6 598 грн. |
Морозильный ларь ARCTIC AML-160 | 6 439 грн. |
AML-160 Морозильная камера arctic | 6 811 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →