Вентилятор ARCTIC P8 Max (ACFAN00286A)
Фото 7 |
ARCTIC P8 Max
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 80 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 5000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P8 Max
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P8 Max
Усі ціни 12 →Arctic P8 Max (ACFAN00286A) Black ACFAN00286A | 299 грн. |
Кулер для корпуса Arctic P8 MAX (ACFAN00286A) ACFAN00286A | 358 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P8 MAX (ACFAN00286A) ACFAN00286A | 299 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic P8 MAX (ACFAN00286A) ACFAN00286A | 299 грн. |
Arctic ARCTIC P8 MAX (ACFAN00286A) acfan00286a | 420 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →