Вентилятор ARCTIC P8 PWM PST Black (ACFAN00150A)
Відео 7Фото 6 |
ARCTIC P8 PWM PST Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 80 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 3000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P8 PWM PST Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P8 PWM PST Black
Усі ціни 14 →Arctic P8 PWM PST (ACFAN00150A) Black ACFAN00150A | 229 грн. |
Кулер для корпуса Arctic P8 PWM PST Black (ACFAN00150A) ACFAN00150A | 295 грн. |
Arctic P8 PWM PST Black (ACFAN00150A) ACFAN00150A | 229 грн. |
Arctic P8 PWM PST (ACFAN00150A) ACFAN00150A | 319 грн. |
ARCTIC ACFAN00150A | 269 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
23 листопада 2020, 16:49
Скооько там ампер? #
Вот я хочу купить переходник с молекса на 4пин там должно быть не больше 1 ампера мне подойдет?
Відеоогляди
Модификації ARCTIC P8 PWM PST Black
Ціни на ARCTIC P8 PWM PST Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST Black | від 222 грн. | 14 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST White | від 270 грн. | 17 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST Black | від 253 грн. | 16 пропозицій | ||
ARCTIC P14 PWM PST Black | від 379 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →