Кружка-термос Krauff 26-178-068 0.4 л
Krauff 26-178-068 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 26-178-068 0.4 л
Термокружка Krauff 26-178-068 450 мл сіра | 485 грн. |
Термокухоль Krauff 450 мл з нержавіючої сталі (26-178-067) | 435 грн. |
Термокухоль Krauff 26-178-068 450 мл сіра | 445 грн. |
Термокухоль Krauff 450 мл Світло-сірий (26-178-067) | 349 грн. |
Термокухоль Krauff 450 мл з нержавіючої сталі сіра (26-178-068) | 579 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →