Соковитискач Ardesto JEG-1500S
Фото 10 |
Ardesto JEG-1500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto JEG-1500S
Усі ціни 60 →Ardesto Ardesto JEG-1500S | 3 199 грн. |
Соковитискач Ardesto JEG-1500S | 3 199 грн. |
Соковижималка Ardesto JEG-1500S | 3 199 грн. |
ARDESTO JEG-1500S | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →