Соковитискач Ardesto JEG-1330SL
Відео 1Фото 16 |
Ardesto JEG-1330SL |
|
Компактна, але при цьому досить потужна відцентрова соковитискач від популярного китайського бренду Ardesto. Насамперед звернемо увагу на те, що модель укомплектована 0,6-л резервуаром для соку і такою ж — для макухи, у зв'язку з чим виріб не дасть змогу за один раз приготувати багато соку. З іншого боку, така модель цілком підходить для періодичної побутової експлуатації. Окрема ємність для соку і функція автоматичного викидання м'якоті сприяють більш ретельного очищення соку від макухи і спрощують подальшу очищення приладу.
Механічний перемикач між двома встановленими швидкостями дозволяє пристосувати інтенсивність роботи пристрою під тип оброблюваних продуктів (м'які або тверді). Соковитискач Ardesto JEG-1330SL має широкий завантажувальний отвір (діаметр — 85 мм), тому перед завантаженням овочів або фруктів їх можна не розрізати на шматочки. Система «крапля-стоп» стежить за тим, щоб крапельки соку не витікали з носика на стіл. Апарат оснащений вбудованою системою захисту від перегріву, яка автоматично відключає двигун при критичному підвищенні навантаження, а також класичною системою захисту від випадкового включення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto JEG-1330SL
Усі ціни 76 →Ardesto Ardesto JEG-1330SL | 3 399 грн. |
Соковитискач Ardesto JEG-1330SL | 3 399 грн. |
Соковижималка Ardesto JEG-1330SL | 3 089 грн. |
Соковижималка Ardesto JEG-1330SL | 3 399 грн. |
Соковитискач відмінно справляється зі своїми завданнями. Видавлює до останньої краплі. Макуха залишається практично сухою. Але при цьому в соку достатньо м'якоті, тут уже кому як подобається. Я після приготування пропускаю сік через сито, щоб відсікти лишню м'якуш. Краще не змішувати під час приготування різні фрукти, тому що через різну структуру волокон може забитися сітка і при великому обсязі потрібно її промивати. Давимо все по черзі, все одно сік змішається біля каструлі. Не понравилася кришка горловини. Сама горловина велика, а від отвір на кришці маленький, і зняти її ніяк не вийде не зламавши кріплення. Доводиться дрібніше різати продукти. Розбирається і миється дуже легко, в комплекті є щітка, якою легко промивається сітка від застряглих волокон. За якістю складання питань взагалі немає, нічого не люфтити, пластик дуже міцний, основа шнека та шток двигуна зроблені з металу. Відмінний соковитискач за свою ціну, з єдиним нюансом на який можна заплющити очі – це кришка горловини. Продуктивність, ціна, якість складання Вузький отвір на кришці горловини Дмитрий П: користуюся Ardesto JEG-1330SL кілька місяців |
- Довжина мережевого шнура – 125 см