Електродуховка Ardesto MEO-S40GB
Ardesto MEO-S40GB |
|
Недорога електрична духовка Ardesto виконана в універсальному чорному кольорі і мінімалістичному дизайні, тому підійде під будь-який інтер'єр кухні. Вона проста у використанні і пропонує лише базові функції для повсякденного готування. Це регулювання температури від 50 до 300 градусів, завдяки якому можна запікати, підсмажувати та розігрівати продукти, і всього три режими роботи з верхнім, нижнім або комбінованим нагріванням.
Крім цього, на корпусі розташований регулятор таймера до 90 хвилин, щоб контролювати тривалість готування та уникнути підгоряння їжі. Потужність Ardesto MEO-S40GB становить 1300 Вт, об'єм – 40 літрів. Тобто це досить містка модель, що дозволяє за один раз приготувати кілька порцій на всю сім'ю. Вона комплектується гратами для гриля і двома деками (круглим і прямокутним), що дає можливість готувати кілька страв одночасно, розташовуючи їх на різних рівнях усередині камери. Особливу увагу виробник приділив тому, щоб пристрій був зручним та безпечним у використанні. Для цього додані прогумовані ніжки, внутрішнє підсвічування та дверцята з подвійним жаростійким склом, що вбереже руки від опіків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto MEO-S40GB
Усі ціни 43 →Електропіч Ardesto MEO-S40GB | 2 899 грн. |
Електрична піч Ardesto MEO-S40GB | 2 899 грн. |
ARDESTO MEO-S40GB | 2 614 грн. |
ARDESTO MEO-S40GB | 2 899 грн. |
Ardesto Ardesto MEO-S40GB | 2 899 грн. |