Електродуховка Ardesto MEO-S40GW
Ardesto MEO-S40GW |
|
Зручна у використанні та проста за характеристиками електрична духовка Ardesto. Вона коштує недорого і не займає багато місця на кухні, тож підійде для малогабаритних квартир з обмеженим робочим місцем. Її обсяг складає 40 літрів, чого буде достатньо, щоб приготувати їжу на сім'ю з кількох людей. Більше того, у внутрішній камері передбачено кілька рівнів, що дозволяє запікати дві страви одночасно.
Весь необхідний для цього інвентар входить у комплект поставки: стандартне прямокутне деко, грати для гриля та кругла форма для піци та випічки. Набір функцій Ardesto MEO-S40GW досить скромний: регулятор температури від 30 до 300 градусів, таймер максимум на 90 хвилин і всього три режими нагріву: верхній, нижній і комбінований. Таким чином духовка здатна запекти м'ясо, рибу, овочі, курку гриль, різні вироби з тіста або просто підігріти вже приготовлену їжу. Ні конвекції, ні якихось розширених можливостей вона не має. Зате виробник подбав про те, щоб використання пристрою було зручним та безпечним, додавши внутрішнє підсвічування, дверцята з подвійним жароміцним склом та прогумовані ніжки для стійкості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto MEO-S40GW
Усі ціни 55 →Електропіч Ardesto MEO-S40GW | 2 799 грн. |
Електрична піч Ardesto MEO-S40GW | 2 799 грн. |
ARDESTO MEO-S40GW | 2 528 грн. |
ARDESTO MEO-S40GW | 2 799 грн. |
Ardesto Ardesto MEO-S40GW | 2 799 грн. |