Електродуховка Ardesto MEO-S45FGB
Ardesto MEO-S45FGB |
|
Настільна електрична духовка Ardesto поєднує в собі симпатичний дизайн, всі необхідні для повсякденних завдань функції та оснащення, а також невисоку вартість. Модель стане гарним вибором для сім'ї з кількох людей, оскільки вона досить містка і здатна за раз приготувати багато порцій або навіть кілька страв. Об'єм внутрішньої камери становить 45 літрів, передбачено кілька рівнів для встановлення поверхонь, а в комплектацію входять грати для гриля і відразу два дека — круглий і прямокутний.
Що стосується функцій Ardesto MEO-S45FGB, тут спочатку потрібно відзначити широкий спектр доступних температур — від 50 до 300 градусів. Завдяки мінімальному нагріванню можна сушити продукти, розморожувати інгредієнти та розігрівати вже готову їжу. Чотири режими передбачають окрему або спільну роботу двох нагрівальних елементів та конвекцію, що забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій печі. Таймер, розрахований максимум на 90 хвилин, допоможе простежити за часом, внутрішнє підсвічування — контролювати процес, а дверцята із загартованого скла знижують ризик отримання опіків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto MEO-S45FGB
Усі ціни 52 →Електропіч Ardesto MEO-S45FGB | 3 699 грн. |
Електрична піч Ardesto MEO-S45FGB | 3 699 грн. |
ARDESTO MEO-S45FGB | 3 249 грн. |
ARDESTO MEO-S45FGB | 3 699 грн. |
Ardesto Ardesto MEO-S45FGB | 3 699 грн. |