Електродуховка Ardesto MEO-N40GR
Ardesto MEO-N40GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto MEO-N40GR
Усі ціни 7 →Електропіч Ardesto MEO-N40GR | 2 699 грн. |
УЦІНКА! Піч електрична ARDESTO, 40л, 1300Вт, механіч., сіра # MEO-N40GR # | 1 978 грн. |
Електрична піч Ardesto MEO-N40GR | 2 459 грн. |
Електрична піч Ardesto MEO-N40GR | 2 699 грн. |
Електропіч ARDESTO MEO-N40GR | 3 259 грн. |
Електропіч ARDESTO MEO-N40GR | 3 261 грн. |
Електропіч ARDESTO MEO-N40GR | 3 254 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →