Електродуховка Ardesto MEO-S45FGG
Ardesto MEO-S45FGG |
|
Електрична духовка компанії Ardesto пропонує гарний набір функцій та можливостей за цілком прийнятну ціну. Вона володіє всім необхідним для зручного використання та виконання повсякденних та складніших кулінарних завдань. У першу чергу це чотири режими приготування: два хромовані нагрівальні елементи працюють окремо один від одного або в парі або доповнюються конвекцією. Вона передбачає включення спеціальних вентиляторів, які забезпечують циркуляцію гарячого повітря та рівномірне пропікання продуктів.
Широкий діапазон доступної температури від 50 до 300 градусів дозволяє Ardesto MEO-S45FGG не лише готувати різноманітні страви, а й при необхідності сушити продукти та розігрівати вже приготовлену їжу. Крім того, доступний таймер до 90 хвилин, який допоможе простежити за часом і уникнути підгоряння, і внутрішнє підсвічування для контролю процесу приготування. А об'єму в 45 літрів більш ніж достатньо для приготування кількох страв за раз. Особливу увагу виробник приділив безпеці: прогумовані ніжки відповідають за стійкість, а дверцята, оснащені подвійним жароміцним склом, захистять від опіків. У комплектацію моделі входять грати для гриля, прямокутний лист і кругла форма для піци та випічки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto MEO-S45FGG
Усі ціни 45 →Електропіч Ardesto MEO-S45FGG | 3 799 грн. |
Електрична піч Ardesto MEO-S45FGG | 3 799 грн. |
ARDESTO MEO-S45FGG | 3 332 грн. |
ARDESTO MEO-S45FGG | 3 799 грн. |
Ardesto Ardesto MEO-S45FGG | 3 799 грн. |